Spacious 4Br Home With Garden & Parking

  • Wi-Fi
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Spacious 4Br Home With Garden & Parking Londyn jest położona w dogodnej lokalizacji lokalizacji i oferuje taras z meblami ogrodowymi.

Pełnowymiarowa kuchnia, wraz z jadalnią, są dostępne do spożywania posiłków. Restauracja Ickenham Cafe, serwująca szeroki wybór dań, leży w odległości 13 min spacerem.

Pole golfowe Denham Golf Club leży w prawie 4 km, a Park Regionalny Colne Valley znajduje się około 10 min jazdy autem od willi. W prawie 3 km stąd leży Uniwersytet Brunel, gdzie odbywają się zajęcia edukacyjne. Goście mogą skorzystać z przystanku Breakspear Road South, w około 100 m.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Spacious 4Br Home With Garden & Parking Londyn
The Royal Boutique Kensington Lodge By London , Sleep 11
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Royal Boutique Kensington Lodge By London , Sleep 11

6.1 km od nieruchomości
USD 611 USD 550
za noc
Heathrow Airport House
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Heathrow Airport House

9.1 km od nieruchomości
USD 226 USD 203
za noc
Stylish 3 Bedroom House In Wembley
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Stylish 3 Bedroom House In Wembley

8.0
Bardzo dobry 2 opinie
11.1 km od nieruchomości

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Spacious 4Br Home With Garden & Parking posiada parking dla gośći?
      Tak, Spacious 4Br Home With Garden & Parking zapewnia prywatny parking dla gości.
    • Czy Spacious 4Br Home With Garden & Parking posiada taras?
      Spacious 4Br Home With Garden & Parking dysponuje tarasem z meblami ogrodowymi.
    • Czy Spacious 4Br Home With Garden & Parking ma kuchnię?
      Tak, Spacious 4Br Home With Garden & Parking zapewnia pełnowymiarową kuchnię.
    • Czy Spacious 4Br Home With Garden & Parking otwiera swoi drzwi dla gości podróżujących ze zwierzętami?
      Niestety obiekt nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Spacious 4Br Home With Garden & Parking Londyn

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij